סמיקום משיקה את BSwitch – בית חכם בפיתוח ישראלי

חברת סמיקום משיקה מערכת בית חכם בשם BSwitch, פרי פיתוח ישראלי של חברת SwitchBee ובמחיר של החל מ-2,700 שקלים

אינטרנט הדברים (IoT – Internet of Things) בכלל ומוצרי הבית החכם בפרט, הפכו בשנתיים האחרונות לאחד מן הנושאים החמים ביותר בשוק הטכנולוגיה הן בישראל והן בעולם כולו. אחרי שבשוק הישראלי ניסו את מזלן מספר חברות שונות עם פלטפורמות מסוגים שונים, מצטרפת כעת לחגיגה גם חברת סמיקום לקסיס, יבואנית מוצרי חשמל ואלקטרוניקה מקומית, שהשיקה אמש (ד’, 12.06) מערכת בית חכם שעונה לשם BSwitch.

מערכת BSwitch הושקה על ידי סמיקום

מערכת BSwitch שהושקה על ידי סמיקום היא למעשה פרי פיתוחה של חברה ישראלית בשם SwitchBee. מערכת הבית החכם שמושקת כעת כוללת רכזת (Hub) אליה יחוברו כל המוצרים הנלווים, ואותה יש לחבר לנתב הביתי. אל הרכזת מתייחסת החברה כ”יחידה המרכזית”, ואליה ניתן לחבר עד ל-270 מתגים חכמים בבית.

באמצעות מערכת BSwitch ניתן לשלוט לא רק על התאורה ועל השקעים בבית, אלא גם על שערי חניה, אזעקות, גלאים שונים, חיישני השקייה ועוד. אחת מנקודות המפתח של סמיקום בהשקת המערכת היא העובדה שאין דרישה בקידוחים ייחודיים, בהשחלת תשתית לאורך הבית או בחיבור “קו אפס” הנדרש בחלק ממערכות הבית החכם.

על המערכת ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה ייעודית, והיא מסוגלת לעבוד עם העוזרת הוירטואלית Alexa וכן עם Google Assistant. נוסף על כך, מאפשרת מערכת הבית החכם של BSwitch לייצר תרחישים דרך האפליקציה באופן ישיר. כמו כן, המערכת נדרשת להתקנה על ידי חשמלאי בלבד ואינה דורשת ציוד מיוחד, מלבד זה הנדרש להחלפת שקעים סטנדרטיים. מתגי החברה השונים מציעים אפשרות לכיבוי/הדלקה סטנדרטיים, דימר, מתגים כפולים/מרובעים, מתג עבור הדוד ועוד.

את מערכת BSwitch תציע סמיקום במחיר התחלתי של 2,700 שקלים.

דילוג לתוכן