סמיקום משיקה את BSwitch – בית חכם בפיתוח ישראלי

Israeli development

חברת סמיקום משיקה מערכת בית חכם בשם BSwitch, פרי פיתוח ישראלי של חברת SwitchBee ובמחיר של החל מ-2,700 שקלים

אינטרנט הדברים (IoT – Internet of Things) בכלל ומוצרי הבית החכם בפרט, הפכו בשנתיים האחרונות לאחד מן הנושאים החמים ביותר בשוק הטכנולוגיה הן בישראל והן בעולם כולו. אחרי שבשוק הישראלי ניסו את מזלן מספר חברות שונות עם פלטפורמות מסוגים שונים, מצטרפת כעת לחגיגה גם חברת סמיקום לקסיס, יבואנית מוצרי חשמל ואלקטרוניקה מקומית, שהשיקה אמש (ד’, 12.06) מערכת בית חכם שעונה לשם BSwitch.

מערכת BSwitch הושקה על ידי סמיקום

מערכת BSwitch שהושקה על ידי סמיקום היא למעשה פרי פיתוחה של חברה ישראלית בשם SwitchBee. מערכת הבית החכם שמושקת כעת כוללת רכזת (Hub) אליה יחוברו כל המוצרים הנלווים, ואותה יש לחבר לנתב הביתי. אל הרכזת מתייחסת החברה כ”יחידה המרכזית”, ואליה ניתן לחבר עד ל-270 מתגים חכמים בבית.

באמצעות מערכת BSwitch ניתן לשלוט לא רק על התאורה ועל השקעים בבית, אלא גם על שערי חניה, אזעקות, גלאים שונים, חיישני השקייה ועוד. אחת מנקודות המפתח של סמיקום בהשקת המערכת היא העובדה שאין דרישה בקידוחים ייחודיים, בהשחלת תשתית לאורך הבית או בחיבור “קו אפס” הנדרש בחלק ממערכות הבית החכם.

על המערכת ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה ייעודית, והיא מסוגלת לעבוד עם העוזרת הוירטואלית Alexa וכן עם Google Assistant. נוסף על כך, מאפשרת מערכת הבית החכם של BSwitch לייצר תרחישים דרך האפליקציה באופן ישיר. כמו כן, המערכת נדרשת להתקנה על ידי חשמלאי בלבד ואינה דורשת ציוד מיוחד, מלבד זה הנדרש להחלפת שקעים סטנדרטיים. מתגי החברה השונים מציעים אפשרות לכיבוי/הדלקה סטנדרטיים, דימר, מתגים כפולים/מרובעים, מתג עבור הדוד ועוד.

את מערכת BSwitch תציע סמיקום במחיר התחלתי של 2,700 שקלים.

יכול להיות שיעניין אותך גם

בונים ירוק: כך אדריכלות והנדסה יכולות להיאבק במשבר האקלים

הקרחונים נמסים, האדמה מתחממת והאוקיאנוסים עולים: תחזיות משבר האקלים רק הופכות מאיימות יותר ויותר – וקרובות יותר ביותר. מדענים וחוקרים ברחבי העולם מזהירים כי אנחנו נמצאים על ספו של אסון עולמי בעל השלכות קשות – אך מוסיפים כי ביכולתנו להפוך את המגמה ולמזער את הנזקים העתידיים. לפי הקונצנזוס המדעי, חלון ההזדמנויות של האנושות עדיין קיים – אך הולך ואוזל.

עיצוב בעידן הבית החכם

מה הקשר בין עיצוב פנים למדע בדיוני? בואו לגלות את נפלאות הסגנון העתידני ואת המוצרים שיכניסו לכם הרבה קסם הביתה.

דילוג לתוכן